Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Nie przegap nowości Salewa w 8a.pl!

Rewolucyjna, wygodna i lekka - taka jest nowa kolekcja marki Salewa dostępna w sklepie 8a.pl. Sprawdź propozycje i wybierz coś dla siebie!
Reklama
 

W sprzedaży m.in. kurtka puchowa Salewa Ortles Light DWN Hood Jacket Lady, która bez zarzutu sprawdzi się w czasie wymagających zadań turystycznych. Wysokiej jakości ocieplina zapewni komfort termiczny w niższych temperaturach.

Ze względu na swoje świetne właściwości naturalny puch uznawany jest za jeden z najlepszych materiałów termoizolacyjnych i z chęcią używany przez producentów odzieży górskiej do produkcji wysokiej klasy odzieży. Wyróżnia się sprężystością, niską wagą oraz możliwością kompresji do niewielkich rozmiarów. Właśnie naturalnemu puchowi kurtka Ortles Light DWN Hood Jacket Lady zawdzięcza swój fenomen. Znajdziecie dla niej zastosowanie planując wymagające wyprawy, a w czasie transportu spakujecie ją do plecaka, korzystając z dołączonego pokrowca. Puch z certyfikatem RDS jest gwarancją tego, że jego pochodzenie jest wiadome, a zwierzęta w hodowli traktowane są w sposób humanitarny.
W przypadku tak cennej ociepliny jak puch należy zastosować odpowiedni materiał zewnętrzny. Firma Salewa postawiła na sprawdzony w terenowych warunkach Pertex® Quantum, pokryty impregnacją DWR. Cechuje się on bardzo dużą wytrzymałością i niską wagą, nie ograniczając przy tym możliwości kompresji kurtki i nie podwyższając jej wagi. Dodatkowa impregnacja sprawia, że lepiej radzi on sobie w wilgotnych warunkach, dłużej opierając się cząsteczkom wody i chroniąc puch przed zamoczeniem.

Techniczny krój typu athletic fit, dzięki któremu kurtka Ortles Light DWN Hood Jacket odpowiednio przylega do ciała, zapewnia w połączeniu z dodatkowymi klinami materiału pożądaną swobodę ruchów, która jest bardzo ważnym kryterium w czasie podejmowania wymagających zadań górskich. Materiał idealnie układa się na ciele, podkreślając najważniejsze atuty kobiecej sylwetki.


 

Więcej informacji na stronie sklepu:
www.8a.pl