Ceneria logo
 

Strona główna   »  
Testeria   »  

Niepowtarzalny design - nowa kolekcja odzieży narciarskiej Helly Hansen

Helly Hansen to norweska marka z ponad 140 letnią tradycją w tworzeniu odzieży technicznej. W swojej  najnowszej kolekcji narciarskiej prezentuje wyjątkowe rozwiązania techniczne zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami zawodowo związanymi z górami.
Reklama

Ratownicy górscy, narciarze free ride, przewodnicy – to z myślą o ich bezpieczeństwie i komforcie tworzona jest wielokrotnie nagradzana linia odzieży  ULLR. Helly Hansen ULLR to linia super wytrzymałych kurtek i spodni w ultranowoczesnym designie. Odporne na ścieranie 3-warstwowe tkaniny, są wodoodporne, wiatroszczelne i oddychające dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo i komfort w górach. Innowacyjne modele kurtek mają odpinaną wewnętrzną kamizelkę z systemem H2Flow ™, który pozwala regulować temperaturę ciała poprzez szybką wymianę nagrzanego powietrza. Kurtki wyposażone są w innowacyjną kieszeń ratunkową  Life Pocket ™, która zapewnia dłuższą żywotność baterii w urządzeniach elektronicznych przez co zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo na stoku.Każda kurtka i spodnie narciarskie Helly Hansen pozwalają na wybranie karnetu za free w dowolnym ośrodku narciarskim z programu Ski Free Helly Hansen. W Polsce takim ośrodkiem jest Czarna Góra Resort!
Kurtka Elevation Shell 2.0


Wielokrotnie nagradzana  kurtka Elevation Shell 2.0 przenosi ochronę, wydajność i komfort na nowy poziom. Zbudowany wokół materiału Helly Tech® Professional 3L system regulacji temperatury H2Flow ™, w zależności od warunków zapewnia odprowadzanie wilgoci, dając ciepło lub chłód. Zaawansowany system alarmowy RECCO® zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.
• 3-warstwowa kurtka typu shell
• kamizelka z izolacją CIS z siatką 3D
• Life Pocket ™ + z izolacją Aerogel
• wodoodporna, wiatroszczelna i oddychająca konstrukcja
• Odpinany fartuch śnieżny
W Maroi Shell Jacket

Wodoodporna i odporna na wiatr konstrukcja -Piękna tkanina Helly Tech® chroni Cię przed żywiołami, a odpinana kamizelka 3D Mesh H2Flow ™ zapewnia dodatkowe ciepło na chłodniejsze dni. Innowacyjna Life Pocket ™ pomaga zachować żywotność baterii. Elementy odblaskowe Hi Vis zwiększają widoczność narciarza na stoku.
• 3-warstwowa kurtka typu shell
• Kamizelka z izolacją CIS z siatką 3D
• Wodoodporny, wiatroszczelny i oddychający materiał
• Odpinany fartuch śnieżnyO Helly Hansen
Założona w 1877 roku, w Norwegii, marka Helly Hansen wciąż ulepsza swoją profesjonalną odzież, która ochrania ludzkie życie i pozwala czerpać z niego radość. Dzięki  doświadczeniu czerpanemu z życia i pracy w najsurowszych warunkach naszej planety, firma stworzyła długą listę innowacji rynkowych, między innymi pierwszy elastyczny, wodoodporny materiał, który powstał prawie 140 lat temu. Kolejne przełomowe odkrycie to pierwszy materiał typu polar stworzony przez Helly Hansen w latach 60., a także stworzoną w latach 70. pierwszą linię technicznej bielizny termoaktywnej, wykonanej w technologii LIFA® Stay Dry.  Firma jest też  autorem wielokrotnie nagradzanego systemu H2Flow, pozwalającego na regulację temperatury ciała w dzieży technicznej.
Helly Hansen to światowy lider zarówno w produkcji odzieży żeglarskiej, narciarskiej oraz roboczej. Odzież narciarską od Helly Hansen nosi ponad 55 000 profesjonalnych narciarzy reprezentacji olimpijskich, reprezentacji narodowych i profesjonalni instruktorzy i przewodnicy w ponad 200 ośrodkach i kurortach narciarskich. Odzież wierzchnia, bielizna termiczna, odzież miejska, obuwie są sprzedawane w ponad 40 krajach i cieszą się zaufaniem entuzjastów sportu i outdooru na całym świecie Aby dowiedzieć się więcej o nowej kolekcji Helly Hansen, zapraszamy na stronę www.HellyHansen.com