Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Nowa seria plecaków Thule Landmark - idealna dla aktywnych podróżników

W nowościach z serii Thule Landmark połączono kluczowe cechy plecaków i toreb podróżnych – czyli m.in. rozwiązania ułatwiające organizowanie bagażu i ochronę przed kradzieżą z wygodą plecaka trekkingowego.
Reklama

Thule Landmark to idealne rozwiązane dla podróżników, którzy chcą, by ich bagaż pozostawał podczas podróży uporządkowany niczym w walice czy torbie podróżnej… ale jednocześnie zależy im na wygodzie noszenia plecaka. Szerokie otwarcie rodem z walizek oraz wbudowany system pasków kompresyjnych pozwala na łatwe pakowanie i wypakowywanie bagażu i gwarantuje, że wszystkie spakowane rzeczy pozostaną tam, gdzie powinny.

Jako, że dla aktywnych podróżników kluczową cechą jest komfort transportowania bagażu, to w nowościach Thule zastosowano znany z plecaków firmy podział na modele damskie i męskie (idealnie dopasowane do kobiecych i męskich sylwetek i budowy ciała) oraz regulowany system nośny, zapewniający wygodę podczas wypraw.

Nowe plecaki zaprojektowano tak, by zminimalizować liczbę wszelkich zewnętrznych, swobodnych elementów – wszystkie paski można zwinąć i schować, eliminując ryzyko zaczepienia ich w lukach bagażowych, bagażnikach czy na karuzelach bagażowych.

Podróżuj bezpiecznie

Każdy podróżnik chce podczas swoich wypraw skupiać się na zwiedzaniu i łapaniu chwili – dlatego produkty z serii Thule Landmark wyposażono w cały zestaw innowacyjnych funkcji, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa bagażu (w tym np. dokumentów). Główna komora oraz kieszeń SafeZone wyposażone są w pasywne zamki, uniemożliwiające szybkie ich otwarcie, zaś wszystkie suwaki mają oczka pozwalające na zablokowanie ich (co przyda się gdy zechcemy zostawić torbę w hostelu czy umieścić w bagażniku autobusu).

Przydatnym dodatkiem jest również ukryta kieszeń CashStash (w której umieścić można pieniądze, paszport czy wszelkie cenne dokumenty) oraz pas piersiowy ze zintegrowanym gwizdkiem, który można odłączyć od głównego plecaka i podpiąć do mniejszego, używanego podczas krótkich wyjść.

Pełna wszechstronność

W ramach serii Thule Landmark dostępne są plecaki o trzech rozmiarach: Thule Landmark 40L (spełniający wymagania gabarytowe bagażu podręcznego), Thule Landmark 60L oraz Thule Landmark 70L.
Więcej informacji na stronie:
www.thule.com