Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Nowe butelki Hydro Flask dostępne już w Outdoorzy.pl

Hydro Flask to amerykański producent bidonów i butelek izolowanych termicznie.
Reklama

Najwyższej jakości materiały wolne od szkodliwych związków BPA i ftalanów. Butelki i bidony Hydro Flask nadają się do przechowywania zarówno zimnych, jak i gorących napojów. Ekologiczne, przyjazne dla środowiska naturalnego.

Outodoorowe wypady, rowerowe przejażdżki, długi dzień w pracy. Zabierz ze sobą STANDARD MOUTH i nawodnij się gdziekolwiek zechcesz. Kompaktowa i lekka butelka, która nie zajmie wiele miejsca w podróżnym plecaku czy torebce.

STANDARD MOUTH to wszechstronna butelka, dzięki której będziesz mógł szybko i skutecznie nawodnić się gdziekolwiek zechcesz. Wykonana została ze stali nierdzewnej, jest więc niezwykle wytrzymała, odporna na uszkodzenia mechaniczne. Materiał jest wolny od szkodliwych związków BPA i ftalanów.  Butelka nie zmienia smaku oraz zapachu znajdujących się w jej wnętrzu napojów.

Butelka STANDARD MOUTH posiada izolację TempShieldTM, dzięki której utrzymuje pożądaną temperaturę napoju przez wiele godzin. Możesz umieścić w niej zimny lub gorący napój i cieszyć się jego smakiem w drodze do pracy, podczas górskiej eskapady czy spaceru z dziećmi.

STANDARD MOUTH posiada smukły kształt, bardzo dobrze leży w dłoni. Pokryta została antypoślizgowym lakierem proszkowym, dzięki czemu nie ślizga się nawet w wilgotnych dłoniach. Szeroki otwór ułatwia napełnianie oraz czyszczenie butelki. Zakrętka jest wymienna, a otwór kompatybilny z ustnikiem Sport Cap.


 


Więcej informacji na stronie sklepu:

http://www.outdoorzy.pl/