Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Nowe kolory Salomon Speedcross w 8a.pl

Buty Salomon Speedcross dostępne w 8a.pl w wielu wariantach: biegowe, do biegów górskich, trailowe oraz sportowe posiadają teraz nowe kolory. Sprawdź i wybierz buty dla siebie!
Reklama
 

W ofercie m.in. buty biegowe Salomon Speedcross 4. To rewelacyjne obuwie, które pomoże Ci jeszcze szybciej przemierzać górskie szlaki. Doskonała przyczepność i niezawodna konstrukcja to dwa podstawowe elementy, które składają się na ten kultowy model.

Dopracowane buty trailowe doskonale spisujące się w wymagającym terenie. Kolejne wcielenie niezwykle popularnych butów ponownie zapewnia bardzo wysoką trakcję w czasie szybkiego przemieszczania się po szlakach i ścieżkach. Model ten jest z chęcią wybierany przez doświadczonych biegaczy, poszukujących najbardziej zaawansowanego obuwia do biegania w terenie.
Buty trailowe Salomon Speedcross 4 charakteryzują się bardzo lekką i zwinną konstrukcją. Cholewkę tworzy w nich specjalna siateczka, która z jednej strony zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza, a z drugiej skutecznie zabezpiecza przed dostawaniem się do środka butów drobnych kamyczków. Dzięki temu pomimo pokonywania licznych kilometrów w terenie, stopa będzie miała w środku zapewnione optymalne warunki. Przód buta został dodatkowo wzmocniony na wypadek przypadkowego kopnięcia w kamień lub korzeń. W cholewce zastosowano technologię Sensifit™. Jest to konstrukcja, która doskonale przekazuje wszelkie siły i naprężenia z cholewki do śródpodeszwy. Dzięki temu but doskonale obejmuje nogę i pozwala na pełną kontrolę biegu.Więcej informacji na stronie sklepu:

www.8a.pl