Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Nowości marki Arctica w Outdoorzy.pl

Jeśli przygotowujesz się do sezonu zimowego i szukasz odpowiednich gogli, sprawdź ofertę marki Arctica w sklepie Outdoorzy.
Reklama

W sprzedaży m.in. G-103 - gogle narciarsko- snowboardowe. Wyposażone w podwójne soczewki poliwęglanowe pokryte powłoką REVO. Chronią oczy przed promieniowaniem słonecznym, wyostrzają obraz. Dopasowane, kompatybilne z kaskiem.

SYSTEM PODWÓJNYCH SZKIEŁ

Podwójne szkła zapobiegają parowaniu gogli. Zewnętrza warstwa wykonana została z poliwęglanu, a wewnętrzna z octanu celulozy. Warstwa powietrza, która znajduje się między dwiema szybami tworzy barierę eliminującą parowanie.

POLIWĘGLAN

Szybka zewnętrzna gogli wykonana została z poliwęglanu. To materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Jest tak wytrzymały, że produkowane są z niego kuloodporne szyby. Odporna na zarysowania i inne mechaniczne uszkodzenia. Dobrze znosi wstrząsy i upadki z wysokości. Szybki rozjaśniają i wyostrzają obraz.


POWŁOKA ANTIFOG

Szkła gogli pokryte zostały powłoką AntiFog, której zadaniem jest zapobieganie parowaniu soczewki w niskich temperaturach. Znacznie poprawiają widoczność w niekorzystnych warunkach pogodowych.

POWŁOKA REVO

Szkła pokryte zostały powłoką składającą się z kilkunastu warstw ochronnych, których zadaniem jest odbijanie szkodliwych promieni UV.

TRÓJWARSTWOWA GĄBKA

Gogle wyposażone zostały w trójwarstwową gąbkę z wentylacją. Składa się ona z dwóch warstw poliuretanowej pianki o średniej i wysokiej gęstości. Pianka pokryta jest miękkim, przyjaznym dla skóry materiałem typu polarfleece.

Więcej informacji na stronie sklepu:

http://www.outdoorzy.pl/