Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Odzież zimowa marki Toni Sailer - dlaczego musisz ją mieć!

Czas zimowego szaleństwa na stokach narciarskich w pełni, a skoro tak, to jest to również moment, w którym aktywnie przeszukujemy czeluści naszych szaf w poszukiwaniu kurtek, spodni narciarskich, czapek i bluz. Co jednak gdy nasza odzież zimowa wyszła z mody, zużyła się lub jest już za mała? Czas ruszyć do sklepu! Nie mamy tu jednak na myśli zwykłego sklepu, tylko raczej sklep online z profesjonalną, markową odzieżą narciarską, taką jak na przykład ubrania marki Toni Sailer. Sprawdź, dlaczego w tym sezonie powinieneś pojawić się na stoku w nowej kurtce narciarskiej czy spodniach od Toni Sailer właśnie. Poznaj historię, która stoi za produktami tej wyjątkowej marki oraz dowiedz się skąd bierze się ponadprzeciętna jakość. 

Skąd wzięła się marka Toni Sailer?

Wszystko zaczęło się od pewnego sportowca, Austriaka imieniem Toni Sailer, który był wyjątkowym talentem jak na swoje czasy. Zdobył trzy złote medale na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w 1956 roku w Cortina d'Ampezzo. Jako 21-latek osiągnął wszystkie swoje sportowe cele i stał się legendą. Oprócz sukcesów sportowych zdobył oddawał się namiętnie również innym pasjom - aktorstwu i śpiewowi. Mniej więcej 50 lat później, w 2004 roku, nazwa Toni Sailer została ponownie zinterpretowana według pomysłu biznesowego Hansa Taubenbergera. Dzięki tej współpracy powstała charakterystyczna marka premium odzieży narciarskiej, która nie tylko ożywia nazwę, ale ponownie zyskuje międzynarodową sławę. 

Toni Sailer - mistrzostwo w każdym calu

Każdy element kolekcji odzieży narciarskiej marki Toni Sailer przechodzi przez długi i intensywny proces. Zaczyna się od wstępnego pomysłu, fazy testowania i rozwoju, po to by na samym końcu przejść do produkcji. W Toni Sailer na wykonanie każdego produktu poświęca się tyle samo czasu co na wybór poszczególnych urządzeń produkcyjnych i materiałów. Kluczowe są tutaj: gama najlepszych funkcyjnych materiałów i długoletnia wiedza produkcyjna i doświadczenie pracowników. 

Partnerzy Toni Sailer zatrudnieni w Europie i Azji przekształcają poszczególne surowce w wysokiej jakości finalny produkt. Ubrania marki Toni Sailer są limitowane, ponieważ ponad 80% wykończenia odbywa się w małych pokojach, gdzie wytwarza się nawet najmniejsze ilości i limitowane edycje ubrań. Co ciekawe, światowa produkcja danego modelu kurtki czy spodni, wynosi zaledwie 60 sztuk. Dlatego nie powinno nikogo dziwić, że wykonanie jednej kurtki Toni Sailer zajmuje aż 1000 minut. Najwyższej jakości produkcja i zamiłowanie do detali w każdym ubraniu tworzą koncept, który zapewnia marce rozpoznawalność wśród miłośników luksusu.
 

Jeżeli udało nam się przekonać Ciebie, że ubrania zimowe przeznaczone głównie do jazdy na nartach czy snowboardzie muszą być wytrzymałe, praktyczne i stylowe, to koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą odzieży marki Toni Sailer, która dostępna jest w sklepie online: sportofino.com. Wybieraj spośród wielu dostępnych modeli kurtek, czapek, bluz i spodni narciarskich i wielu innych! Spraw sobie luksus, na który zasługujesz! Sprawdź na sobie jak sprawdza się połączenie doskonałego rzemiosła z idealnym wyczuciem stylu od Toni Sailer. Nie czekaj - zamów już teraz!

 

artykuł partnera serwisu