Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Plany na wakacje? Ceneria stawia obiady Adventure Menu - konkurs

Podziel się z nami planami wakacyjnymi, a Ceneria postawi ci obiad! Za najciekawsze propozycje mamy dla Was 7-dniowe zestawy obiadowe innowacyjnej żywności sterylizowanej dla podróżników firmy Adventure Menu.
Reklama
 

Adventure Menu to czeska firma, produkująca sterylizowane dania dla miłośników wszelkiej aktywności outdoorowej: turystów, podróżników, alpinistów, żeglarzy, uczestników rajdów, rowerzystów itd., pragnących prawdziwego, wartościowego jedzenia, które można przygotować w kilka minut. Można je przechowywać w niezwykle szerokim zakresie temperatur, bo od 1 do aż 30°C.

Posiłki Adventure Menu nie są liofilizatami, zatem nie dodaje się do nich wody.
Można podgrzać je na trzy sposoby: zanurzając całą, zamkniętą paczkę w gorącej wodzie na 10 minut, podgrzewając jedzenie na patelni przez około 2-3 minuty lub używając wygodnego SELF-HEATING™ (samopodgrzewacza).

Więcej informacji o żywności tej marki znajdziecie na stronie polskiego dystrybutora: www.adventuremenu.pl.Mamy dla was 2 zestawy po 7 posiłków Adventure Menu na tygodniowe wakacje. Podziel się planami na wakacje, a my zatroszczymy się o Wasze obiady!


Aby wziąć udział w konkursie:

1. W terminie do 7 lipca należy zamieścić na fanpage'u Cenerii za pomocą aplikacji konkursowej 5-zdaniową wypowiedź dotyczącą planów na wakacje.

2. Jeśli macie ochotę wysłać do nas dłuższy opis, prosimy to zrobić za pomocą maila konkurs@ceneria.pl (będą brane pod uwagę przy przyznawaniu jednej z nagród - organizatora konkursu).

3. Jury konkursu wybierze kilka najciekawszych wypowiedzi - werdykt zostanie ogłoszony 8 lipca 2013 r.

4. Od 8 do 14 lipca będzie można głosować na najlepsze propozycje na fanpage'u Cenerii na facebooku.

5. Zostaną przyznane 2 nagrody (dwa 7-dniowe zestawy obiadowe): nagroda organizatora konkursu (wypowiedź wybrana przez jury konkursu) oraz nagroda publiczności (na podstawie największej liczby oddanych głosów na fanpage'u Cenerii).

6. Ponieważ w konkursie będą się liczyć głosy Internautów, warto zachęcić jak największą ilość znajomych do głosowania!


Czekamy na Wasze propozycje!  Aplikacja konkursowa: http://apps.facebook.com/socialappspl/campaigns/qZWaLB4cYYfH

Przekonajcie nas, że to właśnie wam
najbardziej przyda się zestaw żywności Adventure Menu na wakacje!


Dokładny regulamin konkursu dostępny jest tutaj...