Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Plecaki Gregory w cenach niższych nawet o 65% w Outdoorzy.pl

Jeśli szukasz wygodnego plecaka w dobrej cenie, sprawdź ofertę sklepu Outdoorzy.pl. Plecaki marki Gregory kupisz teraz w cenach niższych nawet o 65%!
Reklama

Jedną z propozycji jest plecak Alpinisto 50. To wszystko czego potrzeba by poradzić sobie z ekwipunkiem niezbędnym do zaatakowania szczytu w górach wysokich, czy zrobienia "drogi" w warunkach alpejskich.

Ten model powodzeniem pomieści górę szpeju, niezbędnej odzieży czy prowiantu, a doskonale zaprojektowane i wykonane dodatki zewnętrzne bez problemu i za razem wygodnie pomogą przytroczyć narty, bądź szybko zamocować do plecaka nasze czekany.

Bardzo ciekawie został wykonany zintegrowany z plecakiem pokrowiec na raki który mieści się na zewnątrz plecaka, efektywnie chroniąc zawartość przed ostrymi zębami naszych raków. Dostęp do zawartości plecaka dzięki wygodnemu zamkowi znajdującemu się z boku, wzdłuż wysokości plecaka to nieoceniony sposób by w warunkach zimowej wspinaczki dotrzeć do termosu bądź kurtki puchowej. W pełni regulowana wysokość górnej klapy plecaka, to sprawdzony i lubiany sposób by łatwo i wygodnie móc transportować na przykład kask lub liny.

Górna klapa bardzo praktycznie wyposażona została w przydatne kieszenie pozwalające na przechowywanie drobiazgów które chcielibyśmy mieć zawsze pod ręką. Bardzo przydatna w praktyce jest również możliwość odpięcia pasa biodrowego. Pasy nośne zostały ergonomicznie wyprofilowane oraz wypełnione wyłącznie w miejscach styku z ciałem materiałem który efektywnie pomoże znosić trudy noszenia ciężkiego plecaka.

Gregory to drugi pod względem wielkości producent plecaków turystycznych w USA. Początki firmy sięgają 1977 roku kiedy to założyciel firmy - Wyane Gregory stworzył pierwszą kolekcję plecaków. Jego projektowi przyświecała jedna myśl – plecak ma być tak wygodny i dostosowany do budowy pleców, jak turystyczne obuwie do stopy. Uzbrojeni w tą myśl pracownicy firmy Gregory starają się tworzyć najwygodniejsze plecaki na rynku, od ponad 35 lat.

Więcej informacji na stronie sklepu:
http://www.outdoorzy.pl/