Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Podaruj sobie outdoorowy prezent pod choinkę - nowy konkurs Rockland i Ceneria.pl

Jaki prezent dla aktywnych chciałbyś podarować sobie pod choinkę? Napisz uzasadnienie, zagłosuj, a my pomożemy Ci wygrać produkty marki Rockland, przydatne na wyjazdach i biwakach, a także będące świetnym upominkiem pod choinkę.
Reklama
 


Outdoorowa porównywarka cen - Ceneria.pl oraz polska marka Rockland zapraszają na nowy outdoorowy konkurs dla wszystkich, dla których najlepszym prezentem pod choinkę będzie produkt, który można znaleźć w jednym z sześciu działów tematycznych Ceneria.pl:
 
 
Konkurs polega na wybraniu z bazy outdoorowej porównywarki cen www.Ceneria.pl jednego produktu i napisaniu krótkiego uzasadnienia, dlaczego właśnie ten produkt uczestnik konkursu chciałby dostać pod choinkę.
 
Wypowiedzi należy przesłać do 27 grudnia 2015 r. na adres konkurs@ceneria.pl.
 
Aby zgłoszenie zostało uznane za liczące się w konkursie, musi zawierać:
- nazwę i markę produktu,
- link do produktu na stronie www.ceneria.pl,
- pisemne uzasadnienie wyboru zgodne z tematem konkursu,
- imię i nazwisko zgłaszającego,
- adres do wysyłki,
- numer telefonu.
 
W dniach od 28.12.2015 r. do 8.01.2016 r. (do godz. 8.30) będzie miał miejsce drugi etap konkursu - głosowanie na najlepsze wypowiedzi wybrane przez organizatorów na profilu facebook: www.facebook.com/Ceneria.
 
W konkursie przewidziane są 4 nagrody: 2 nagrody przyznane przez organizatora (jury) oraz 2 nagrody publiczności (głosowanie).
 
Nagrodami w konkursie są produkty marki Rockland:
- mata samopompująca 1 os.,
- ręcznik szybkoschnący Frotte,
- kubek termiczny Cosmic,
- zestaw sztućców PC Tools.
 
Matę samopomującą 1 os. i ręcznik szybkoschnący Frotte otrzymają osoby z największą ilością „lajków” pod wypowiedzią. Kubek termiczny Cosmic i zestaw sztućców PC Tools to nagrody dla wypowiedzi wybranych przez jury, niekoniecznie z największą ilością głosów.

 
 
Marka Rockland w swoim asortymencie posiada akcesoria niezbędne w podróży oraz sprzęt kempingowy, taki jak: naczynia i sztućce, meble kempingowe, maty, akcesoria biwakowe oraz plecaki i namioty. Produkty marki Rockland to świetny prezent pod choinkę dla podróżników i wszystkich aktywnych osób, które czas wolą spędzać raczej na zewnątrz niż w domu.
 
Ofertę marki można przeglądać na www.Ceneria.pl.
 
 
Pełna wersja regulaminu: TUTAJ