Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Produkty Salewa do 40% taniej w 8a.pl

Salewa wykorzystuje najlepsze materiały i technologie, dzięki czemu odzież górska i sprzęt turystyczny tej marki sprawdza się w najbardziej ekstremalnych warunkach. Teraz w 8a.pl możesz je kupić do 40% taniej!
Reklama

Spodnie skiturowe Salewa Sesvenna Skitour DST Pant to jedna z propozycji. Za sprawą zastosowanych włókien i technologii wspierają każdego zapalonego narciarza w podejmowaniu kolejnych górskich wyzwań. Model jest rozciągliwy we wszystkich kierunkach sprawiając, że skiturowe podejście będzie wygodniejsze, co pozwoli zachować niezbędną energię na kolejne wyzwania.

Model tych technicznych spodni skiturowych posiada elastyczny pas biodrowy zapewniający wymaganą stabilność i dobre przyleganie do ciała, co przekłada się na wysoką wygodę użytkowania. Dzięki wzmocnionym nogawkom spodnie zniosą przypadkowe otarcia ostrych krawędzi nart, co wydłuży żywotność tego modelu oraz ochroni skórę przed skaleczeniami.

Wybierając się na skitury lub uprawiając skialpinizm istotna jest wytrzymałość oraz elastyczność materiałów, z których wykonane są spodnie narciarskie. Dynamiczne poruszanie się powoduje duże naprężenia, którym włókna są poddawane więc muszą być odpowiednio tkane i trwałe, by nie rozdarły się w czasie intensywnego górskiego podejścia, czy zjazdu. Jednocześnie nie można sobie pozwolić na skrępowanie ruchów, gdyż wysiłek ponoszony na każdy krok będzie większy, co może sprawić, że w pewnym momencie nawet najtwardszy skiturowiec opadnie z sił. Projektanci Salewa zdając sobie sprawę z wymagań stawianych przez wymagające dużego wysiłku wypady skiturowe odbywające się często w nieprzystępnych warunkach wykonali ten model tak, by wiernie służył każdemu miłośnikowi aktywności poza utartymi stokami wspomagając go w podejmowanym wysiłku.
Więcej informacji na stronie sklepu:

www.8a.pl