Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Projekt 30 Idea - pokaz slajdów

Zapraszamy na cykliczne spotkania miłośników podróży. W poniedziałek, 19 października w krakowskim pubie Śródziemie (pl. Wszystkich Świętych 8) Bartek Koczenasz zaprezentuje "Projekt 30 Idea".

Bartek Koczenasz
ma 21 lat, jest twórczym i uśmiechniętym studentem medycyny, który każdą podróż w niesamowity sposób utrwala na fotografiach. Od 17 roku życia każdą wolną chwilę spędza poza domem. Jego droga przez liceum zmierzała w kierunku medycyny, lecz kiedy po napisaniu matury wyleciał 1 czerwca, wrócił... półtora roku później z jeszcze większym i trwalszym uśmiechem na twarzy, na tydzień przed rozpoczęciem studiów. W tym czasie przejechał zachodnie wybrzeże od Francji po dalekie zakątki Maroka, mieszkał w Alpach rozkoszując się zimą, i w Indonezji, gdzie swoim aparatem uwieczniał uśmiechy na lokalnych twarzach i fale, które zawsze kochał.

Obecnie jest studentem pierwszego roku medycyny, działa charytatywnie, wystawia swoje fotografie i realizuje swoje pasje ucząc się anatomii i planując kolejną podróż.Wróciłem z Brazyli, a projekt 30 idea zakończył się sukcesem. Całość udała się w niesamowity sposób. Wyjazd każdego dnia i w każdym detalu był o niebo bardziej spontaniczny, a niżeli mogłem się tego spodziewać. Wszystko zaczęło się w "jakiś" sposób w Ameryce Środkowej, a następnie planowo wkroczyłem na teren samby, kokosów i uśmiechu. Udało mi się przejechać tysiące kilometrów, odwiedzić ciekawe miasta, wyspy i najmniejsze wioski. Jednak, największy wkład w całość mieli ludzie, których poznawałem, z którymi mieszkałem i którzy potrafili przekazać, czym dla nich są szczęście, radość i problemy. Byli to rybacy, surferzy, ksiądz i wielu innych równie interesujących osobowości. Całość sfotografowałem, spisałem i sfilmowałem. Teraz mam ogromną przyjemność zaprosić Was do obejrzenia slajdowiska i wysłuchania historii tego śmiesznego i szczęśliwego wyjazdu.
Bartek Kocenarz

Gdzie: Klub Podróżników Śródziemie, pl. Wszystkich Świętych 8, Kraków

Kiedy: 19 października 2009


Więcej informacji: http://klubpodroznikow.eu