Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Przegląd EKSTREMALNY

Już w czwartek rozpoczyna się całkiem nowy... Przegląd EKSTREMALNY! Impreza dedykowana wszystkim kochającym przygodę, adrenalinę, naturę i sport!
Reklama
 

W ramach czterodniowej imprezy odbędą się ciekawe prelekcje o bezpieczeństwie w górach, spotkania ze znakomitymi gośćmi, relacje z niesamowitych przeżyć oraz pokazy filmów ściśle związanych ze wszystkim, co … EKSTREMALNE! Na to wszystko zapraszamy do Radomia w dniach 18 – 21 marca 2010 roku! 

Impreza startuje 18 marca serią prelekcji o bezpieczeństwie w górach. W czwartek o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie na warsztaty Krzysztofa Szymca poświęcone bezpiecznej turystyce górskiej, które odbędą się w siedzibie stowarzyszenia Kocham Radom. W tym samym miejscu, w piątek o 19:00 rusza blok filmów poświęconych tematyce Adventure Racing. Relacje z Mistrzostw Świata i Polski, wymagających zawodów oraz ciekawych imprez – to trzeba zobaczyć!

W sobotę od godziny 11:00 filmy poświęcone przede wszystkim wspinaczce, chociaż... nie zabraknie czegoś także dla miłośników narciarstwa! O 16:00 przenosimy się do auli Wyższej Szkoły Handlowe, by przeżyć emocjonujące spotkania z EKSTREMALNYMI ludźmi – Janem Kwiatoniem oraz Krzysztofem Kasprzakiem. Opowiedzą o swym wyczynach, podzielą się przygodami oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.

Niedziela jest dniem relaksu...
Zapraszamy zatem na wycieczkę po Radomiu! Wyruszamy o 11:00... Od 16:00 zaś w auli Wyższej Szkoły Handlowej zaprezentujemy relacje z wypraw między innymi do Rumunii, na Krym czy na Pik Lenina. Do tego emisja filmu „Na Każde Wezwanie Naczelnika” powstałego na stulecie TOPR-u...


Program napięty, lecz zawsze znajdzie się czas także na spotkanie, integrację czy nowe pomysły i plany wyprawowe.

Jeśli lubisz przygodę, jesteś jednym z EKSTREMALNYCH lub po prostu lubisz posłuchać o wyczynach innych to ZAPRASZAMY! Nie może Cię tam zabraknąć!

Adresy:
Aula Wyższej Szkoły Handlowej ul. Domagalskiego 7a
Siedziba Stowarzyszenia Kocham Radom ul. Traugutta 15/8

Informacje: www.przeglad.blog.com