Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Rab The Mountain People

Reklama

Zawitała do nas jesień, a wraz z nią chłód, deszcz i wszechobecna wilgoć...pora więc pomyśleć o odzieży, która zagwarantuje Ci zabezpieczenie przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.


Z odzieżą RAB nie dość, że nie jest to trudne, to jest jeszcze przyjemne. Poniżej przedstawiamy wybrane modele odzieży przeciwdeszczowej:

Kurtka przeciwdeszczowa z najwyższym wskaźnikiem wodoodporności trójwarstwowej membrany eVent na poziomie 30.000 mm. Kurtka z przeznaczeniem dla prawdziwych survivalowców, w najtrudniejszy teren, w naprawdę ekstremalnych warunkach atmosferycznych - kod producenta QWG-05, dostępne kolory to black i horizon.
Ale że nie samą ekspedycją człowiek żyje, to w ofercie mamy również modele dostosowane do potrzeb skrojonych na miarę wycieczek weekendowych, krótkich wypadów w góry, czyli krótko mówiąc, bardziej codziennego zastosowania odzieży przeciwdeszczowej.
Polecamy elastyczną kurtkę Spark Jacket - kod producenta wersja męska QWF-57 i wersja damska QWF-58 w rozmaitych kolorach wykończenia. Membraną gwarantującą nieprzepuszczalność wody na poziomie 20.000 mm, jest zastosowany w tym modelu materiał Pertex Shield 2,5 L.

Dopełnieniem tej krótkiej prezentacji (całość kolekcji odzieży przeciwdeszczowej i nie tylko, dostępny pod adresem https://rab.equipment/eu) będą spodnie Downpour Pants - kod producenta wersja męska QWF-62 i wersja damska QWF- 64 w wykończeniu black. Zastosowany materiał to również dwu i pół warstwowy Pertex Shield 2,5 L, spodnie dostępne są w trzech wersjach długości - short, regular i long.
Najnowsze informacje na Facebooku – Rab Polska – zachęcamy do polubienia strony.