Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Rodzaje wkładek w męskich spodenkach rowerowych

Jakie spodenki rowerowe z wkładką wybrać?

Spędzając większość czasu na rowerze w pozycji siedzącej, wiemy, że męczą się nie tylko nogi. Zadbaj o komfort podczas długich wypraw dobierając profesjonalną wkładkę w Twoich spodenkach rowerowych.

W szortach AGU zastosowano różne wkładki. Jest ich duży wybór dla mężczyzn: dwuczęściowe lub bezszwowe, perforowane, z lub bez wypustki z przodu, o różnych grubościach i kształtach. Zasadnym jest przymierzenie różnych wkładek.

Coolmax

Miękka i delikatna wkładka. Drążona struktura 4-kanałowego włókna zapewnia dobrą izolację i maksymalną regulację wilgotności. Łatwa w konserwacji, higieniczna i trwała.


Altara

Antybakteryjna wkładka, jednoczęściowa. Wytrzymała, delikatna i miękka. Szybko schnie. Dopasowana z wypustką z frotte z przodu.


4-Way-3D


Trójwymiarowa, anatomicznie ukształtowana wkładka Hygienic® z elastycznego materiału o bardzo ścisłej strukturze, który zapewnia optymalną regulację wilgotności. Rozciąga się w 4 kierunkach. Górna warstwa zrobiona jest z wentylowanej pianki o otwartych porach, a druga warstwa z absorbującej wilgoć, perforowanej pianki. Różne grubości zapewniają amortyzację. Ukształtowane „skrzydła” gwarantują idealne dopasowanie. Szybko schnie.


Berry 4-Way Men


Wkładka rozciągająca się w 4 kierunkach. Zrobiona z wysokiej jakości materiału Bioactiv (poliester ze srebrnymi jonami) dla stałej ochrony antybakteryjnej (Hygienic®). Dopasowana z wypustką z przodu z frotte i ze „skrzydłami”.


ML3D Men

Trójwymiarowa, anatomicznie ukształtowana, higieniczna wkładka. Unowocześniona wersja wkładki 4-Way-3D zachowuje wszystkie jej zalety. Zróżnicowana grubość zapewnia idealne tłumienie drgań (Multi Level 3D).


Nalini® 25

Jednoczęściowa wkładka z irchy Nalini® Microfibre z wypustką z przodu z Coolmax. Dzięki zwartej strukturze włókien materiał ten jest bardzo mocny, wytrzymały, delikatny, miękki i szybko schnący.


Nalini® 25-2

Dwuczęściowa wkładka z irchy z Nalini® Microfibre, z wypustką z przodu z Coolmax. Zszywana razem płaskim szwem w środku. Dzięki przeszyciu w środku perfekcyjnie dopasowuje się do spodni nie tworząc żadnych fałdek. Dzięki zwartej strukturze włókien materiał ten jest bardzo mocny, wytrzymały, delikatny, miękki i szybkoschnący. Często używana przez kolarzy zawodowej grupy Rabobank. Grubość 6 mm.


Nalini® Anatomic men

Perforowana, jednoczęściowa wkładka. Dzięki zwartej strukturze włókien materiał ten jest bardzo mocny i wytrzymały. Dopasowany z wypustką z przodu z Coolmax i „skrzydłami”.


Nalini® PTN HF

Anatomicznie ukształtowana, perforowana wkładka. Regulująca wilgotność i miła dla skóry. Dopasowana z wypustką z przodu z frotte i „skrzydłami”.


Nalini® RB


Ultra Stretch Double Density (bardzo rozciągający się, podwójnej gęstości). Elastyczna wkładka z bardzo delikatną powierzchnią. Specjalnie zaprojektowana i używana przez Grupę Zawodową Rabobank. Bardzo efektywna, wykończona po brzegach i na wypustce z przodu Tacromax (rodzaj poliestru) oraz poddana specjalnemu procesowi (Hydrphilic) w celu poprawy właściwości regulacji wilgotności. Zrobiona jest w 80 % z poliamidu i 20 % elastomerów. Specjalny, „morfologiczny” kształt nie powoduje nacisku na wrażliwe miejsca krocza dla maksymalnego komfortu. Grubość: 10 mm.Nalini® UCN Perforated

Najwyższej jakości anatomiczna wkładka z Microfibre Nalini®. Bardzo miękka. Najnowsze osiągnięcie w dziedzinie mikro-włókien. Efektywna, ze „skrzydłami” i wypustką z przodu z Fuego Max (materiał poliestrowy). Poddana specjalnemu procesowi (Hydrophilic) dla poprawy właściwości regulacji wilgotności. Jej miękkość i zdolność dopasowania się do ciała poprawiają komfort. Specjalny, „morfologiczny” kształt nie powoduje nacisku na wrażliwe miejsca krocza dla maksymalnego komfortu. Grubość: 10 mmIndoor cycling

Wkładka specjalnie zaprojektowana dla kolarstwa halowego zarówno torowego jak i stacjonarnego. Elastyczny materiał o bardzo delikatnej strukturze dopasowany przy użyciu gąbki o otwartych celach dla lepszej wentylacji. Perforowana, oddychająca i absorbująca wstrząsy gąbka zapewnia idealną ochronę. Szybko wysycha.