Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Salewa Ultra Flex Mid GTX - innowacyjny model, który zaprowadzi Cię na szczyt

Buty Salewa Ultra Flex Mid GTX dostępne w 8a.pl to innowacyjny model, który pozwoli Ci jeszcze szybciej znaleźć się na szczycie.
Reklama
 

Wyjątkowo lekka konstrukcja cholewki oraz bardzo przyczepna podeszwa gwarantują wyjątkową dynamikę kroku nawet w trudnym terenie.

Nowoczesne buty dla wszystkich osób, które przemieszczają się po szlakach z minimalistycznym bagażem lub bez niego. Idealnie sprawdzą się w czasie jednodniowych wypadów górskich, kiedy liczy się szybkość przemierzania szlaków. Zastosowanie membrany oraz lekko podwyższonej cholewki świetnie chroni stopę przed warunkami zewnętrznymi.

Buty terenowe Salewa Ultra Flex Mid GTX są nowoczesną konstrukcją. Cholewka w tym modelu została lekko podwyższona, dzięki czemu całość lepiej chroni przed dostawaniem się do środka kamieni czy patyczków. Wykonano ją z bardzo lekkiej siateczki. W kluczowych miejscach posiada syntetyczne wzmocnienia, które chronią ją przed łatwym uszkodzeniem o kamienie lub korzenie. Szczególną uwagę przywiązano do odpowiedniej ochrony przedniej części buta. Cholewka została ponadto wyposażona w membranę GORE-TEX® Extended Comfort. Skutecznie odprowadza ona wilgoć z wnętrza buta, dzięki czemu w czasie wysiłku przy skórze zostaje zachowany możliwie komfortowy klimat. Jednocześnie charakteryzuje się wysoką wodoodpornością, chroniąc stopę przed wodą chcącą dostać się z zewnątrz. Dzięki temu rozwiązaniu buty doskonale spisują się w przejściowych porach roku, pozwalając na zdobywanie szczytów również w nieco mniej sprzyjających warunkach atmosferycznych.
Więcej informacji na stronie sklepu:
www.8a.pl