Ceneria logo
 

Strona główna   »  
Testeria   »  

Samochodem elektrycznym przez Afrykę - pokaz slajdów w kinie Luna

Reklama

Zapraszamy w czwartek, 29 listopada o godz. 19.00 na pokaz slajdów "Samochodem elektrycznym przez Afrykę" autorstwa Arkadego Pawła Fiedlera. Pokaz odbędzie się w ramach cyklicznych spotkań „Slajdy In Mundo w Lunie".


Arkady Paweł Fiedler zabierze nas w podróż przez Afrykę Zachodnią, z Kapsztadu do Europy. Będzie to podróż nietypowa i pionierska w swoim charakterze, gdzie Afryka jest mocno obecna ale nie jest na pierwszym planie. W centrum uwagi jest samochód, który jako pierwszy elektryk w historii pokonuje kontynent afrykański. Jest to opowieść o podróży gdzieważna jest droga i zasięg samochodu, gdzie ważny jest prąd i gniazdko elektryczne, gdzie ważni są mieszkańcy Afryki bez których nie miałaby ona szans na powodzenie.
Zapraszamy na elektryzującą opowieść Arkadego Pawła Fiedlera o drodze w nieznane, pełnej wyzwań i przygód.


Fot. Arkady Paweł Fiedler

Arkady Paweł Fiedler
, wnuk wybitnego pisarza i podróżnika. Pasjonat podróży samochodowych, producent filmów podróżniczych, pisarz, fotograf. Pomysłodawca i organizator projektu filmowo-podróżniczego – PoDrodze. 2009 r. – Maluchem wzdłuż granic Polski, 2014 r. – Maluchem przez Afrykę (projekt nominowany do nagrody TRAVELERY National Geographic), 2016 r. – Maluchem przez Azję. Organizator wypraw samochodowych do Namibii, Botswany i Zambii. Po 11 latach rzucił karierę korporacyjną aby oddać się pasji odkrywania świata i kultywowania tradycji podróżniczych Fiedlerów. Mieszka i pracuje w Puszczykowie.

Slajdy "In Mundo" w kinie Luna
Kino Luna, ul. Marszałkowska 28, Warszawa


4 października ruszyła się VI edycja spotkań podróżniczych IN MUNDO w warszawskim kinie Luna! Co czwartek o godzinie 19.00 sala kinowa wypełnia się pasjonatami podróży. Najciekawsi globtroterzy, fotograficy, autorzy książek opowiadają historie z najdalszych zakątków świata. Na dużym kinowym ekranie oglądamy starannie wyselekcjonowane fotografie i słuchamy pełnych emocji opowieści.
Bilet wstępu na pokaz: 18 zł
Przedsprzedaż przez Internet: http://www.kinoluna.pl/filmy/samochodem-elektrycznym-przez-afryke
oraz osobiście w kasie kina Luna
www.slajdypodroznicze.pl
www.facebook.com/Slajdypodroznicze