Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Startuje IV Rzeźnicki Festiwal Biegowy

Już 30 maja w malowniczych Bieszczadach wystartuje najbardziej wyczekiwana górska impreza biegowa w Polsce - IV Rzeźnicki Festiwal Biegowy.
Reklama

Cztery dni sportowej rywalizacji, sześć wymagających biegów (w tym dwa z opcją wydłużenia trasy), ok. 3 500 uczestników, setki kilometrów do pokonania. Wszystko to w nieodłącznym towarzystwie bólu, zmęczenia, wymagających warunków terenowych czy niepewnej pogody. Kontrastować będą one z łzami radości, poczuciem przekraczania własnych barier, wreszcie świetną zabawą i czasem spędzonym w gronie podobnych sobie pasjonatów. Organizowany przez Fundację Rzeźnika festiwal to jednak nie tylko impreza dla startujących, ale i ich rodzin oraz znajomych, którzy w Cisnej, w bazie zawodów, będą oczekiwali na powrót swoich bliskich. To również wydarzenie dla miłośników przyrody, gór, trekkingu czy wreszcie osób, które dopiero planują zacząć swoją przygodę z górskim bieganiem.  O ich potrzeby na miejscu imprezy zadba marka Hoka One One - Główny Sponsor Branżowy festiwalu.

 
Bieg Rzeźnika 2017 (fot. Piotr Dymus)

Specjalnie z myślą o swoich fanach, jak i osobach, który dotąd nie znały obuwia francusko - amerykańskiego producenta, Hoka One One przygotowała szereg atrakcji. Najważniejszą z nich będą darmowe testy obuwia - zarówno trailowego, jak i miejskiego, dla pań, jak i dla panów. Na chętnych czekać będą 62 pary obuwia, skupiającego się wokół modeli takich jak trailowe Speedgoat 1 i 2 oraz Mafate Speed 1 i 2 czy miejskie Clifton 3 i 4 oraz Arahi 1 i 2. Do tego dojdzie najbardziej uniwersalny model w kolekcji producenta, łączący cechy buta miejskiego i terenowego - Challenger ATR, dostępny w wersjach 3 i 4. Każdy z uczestników imprezy, niezależnie czy startuje w zawodach czy jedynie kibicuje innym, będzie mógł zupełnie za darmo, na okres 24 godzin, wypożyczyć dwa wybrane modele obuwia. Wystarczy zgłosić się do stoiska Hoka One One, dobrać odpowiednie obuwie i …cieszyć się bieganiem! Szczegółowe zasady wypożyczania butów, wraz z listą dostępnych egzemplarzy, dostępne są na oficjalnej stronie IV Rzeźnickiego Festiwalu Biegowego oraz na stoisku producenta.


 Festiwal Biegu Rzeźnika' 2017 - stoisko Hoka One One

Na osoby, które już wiedzą, który model najbardziej odpowiada ich preferencjom - lub stwierdzą to w czasie testów - czeka kolejna atrakcja, czyli rabat na zakup obuwia. Sieć Sklep Biegacza - partner marki Hoka One One w czasie festiwalu oraz główny, krajowy odbiorca jej oferty - przygotowała 15% obniżkę na wszystkie „hokowe” modele dostępne w swojej ofercie. Akcja „SKOCZ PO RABAT!” obowiązuje nie tylko na stoisku w czasie trwania festiwalu, ale i sklepach stacjonarnych oraz w e-sklepie, maksymalnie do 30 czerwca b.r. Warunkiem każdorazowo jest podanie kodu promocyjnego. Szczegółowe informacje n.t akcji można uzyskać na stoisku Hoka One One, obsługiwanym m.in. przez pracowników Sklepu Biegacza.

Kolejną atrakcją, którą francusko - amerykański producent przewidział dla swoich fanów, są dwa konkursy, w których można wygrać łącznie pięć voucherów na obuwie Hoka One One! Pierwszy z nich trwa już na oficjalnym fanpage’u imprezy. Aby do niego dołączyć, należy - maksymalnie w dwóch zdaniach - napisać, które buty Hoka One One są ulubionymi dla uczestnika konkursu i dlaczego. Następnie należy polubić post informujący o konkursie i udostępnić go na prywatnym profilu, nadając mu zasięg publiczny. Konkurs trwa do środy wieczorem - wtedy organizatorzy podliczą „polubienia” pod konkursowymi wpisami i trzy osoby z ich największą ilością otrzymają efektowne vouchery.

Drugi konkurs, w którym do wygrania będą łącznie dwa vouchery, odbędzie się na stoisku Hoka One One. Wystarczy zgłosić obsłudze stoiska chęć udziału w konkursie, odpowiedzieć poprawnie na dwa proste pytania i…liczyć na łut szczęścia podczas losowania. Losowanie zwycięzców, jak również ogłoszenie wygranych konkursu internetowego, odbędzie się zaraz po ceremonii wręczania nagród dla laureatów Biegu Rzeźnika. Jego zwycięscy - zarówno na odcinku 80, jak i 100 km - również zostaną nagrodzeni voucherami na obuwie Hoka One One. Nie inaczej będzie ze zwycięzcami obu odcinków - 115 i 140 km - biegów Rzeźnik Ultra. Również i tutaj organizatorzy nagrodzą nimi najlepszych spośród klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn.

Nie pozostaje zatem nic innego niż udać się w Bieszczady i spotkać na miejscu imprezy…Do zobaczenia na trasie! :)
O producencie
HOKA ONE ONE
jest producentem specjalistycznych butów biegowych, popularnych zwłaszcza w kręgu biegaczy długodystansowych. W ich gronie stanowi ona jedną z najszybciej rosnących sprzedażowo marek na świecie. Ceniona jest jednak również wśród amatorów, dopiero zaczynających swoją przygodę z bieganiem. Znakiem charakterystycznym obuwia jest nietypowa budowa, związana z zastosowaniem niezwykle grubej, piankowej podeszwy, co przekłada się na maksymalny stopień amortyzacji. Inne, typowe dla Hoka One One cechy to łódkowaty kształt, niskie osadzenie stopy w ramie buta, minimalna waga oraz bogata kolorystyka. Brand powstał we Francji w 2009 roku i od tego czasu sukcesywnie podbija kolejne rynki. Z sezonu na sezon producent sukcesywnie udoskonala najbardziej popularne modele, jak również wprowadza nowe propozycje. Na chwilę obecną najważniejsze modele to trailowy Speedgoat 2, miejski Clifton 4 oraz łączący cechy obu z nich Challenger ATR 4. Od wiosny 2016 roku Hoka One One dostępna jest w Polsce, a jej wyłącznym dystrybutorem na Polskę jest krakowska firma Raven.

Więcej informacji na http://www.hokaoneone.eu. 

O dystrybutorze
RAVEN
- powstała w 2005 roku krakowska firma, specjalizująca się w dystrybucji odzieży, obuwia i sprzętu renomowanych, zachodnich brandów. Początki firmy wiążą się z działalnością w segmentach outdoor  i turystyka, z czasem jednak w jej portfolio pojawiły się marki zaliczane do kategorii biegowej czy lifestyle. Aktualnie Raven jest wyłącznym, krajowym dystrybutorem 15 uznanych i stale rosnących sprzedażowo brandów, takich jak Marmot, Aku, Teva, Hoka One One czy Smartwool. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów B2B, jak i finalnych odbiorców, od 2009 roku Raven rozwija autorską markę Rockland, oferującą sprzęt turystyczno - kempingowy. Zarówno w przypadku Rocklanda, jak i Tevy czy Kamika, Raven jest wyłącznym dystrybutorem na 10 rynkach Europy Wschodniej, m.in. w Czechach, na Słowacji czy na Węgrzech.

Więcej informacji na http://www.ravenco.eu.