Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

The North Face Ventrix - ewolucja w izolacji ciepła!

The North Face Ventrix to doskonała ochrona termiczna oraz skuteczne odprowadzanie wilgoci z ciała. Kolekcja dostępna jest w sklepie 8a.pl.
Reklama
 

Jedną z propozycji jest kurtka techniczna The North Face Ventrix Jacket Hoodie. Jest zaawansowanym sportowym modelem z kolekcji amerykańskiej marki, który pozwoli na wygodniejsze oddawanie się przyjemności wspinaczki, czy trekkingu w cięższym terenie. Model ten świetnie spisze się w chłodniejszą część roku, gdy wymagana jest dobra ochrona przed zimnem oraz skuteczne odprowadzanie nadmiaru wilgoci.

Sportowy krój kurtki oraz dodatek elastanu sprawia, że model ten zapewni niczym nieskrępowaną swobodę ruchów, która ułatwi podejmowanie wyzwań w górach. Projektanci The North Face zdając sobie sprawę z ciężkich warunków, w których uprawia się wspinaczkę czy trekking, wykonali ten model w dużej mierze z nylonu, co zwiększa wytrzymałość kurtki. Pozwoli to uchronić się przed przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi i szybkim zużyciem tego modelu w trakcie użytkowania.
Wybierając się jesienią oraz wczesną zimą w góry posiadanie tego typu modelu pozwoli na o wiele wygodniejsze uprawianie wspinaczki, dynamiczne pokonywanie szlaków, czy trekking w cięższym terenie. Projektanci amerykańskiej marki zadbali, by każdy centymetr kurtki The North Face Ventrix Jacket Hoodie był maksymalnie dopracowany, co zwiększy efektywność podejmowanego wysiłku. Model ten zapewni podstawową ochronę przed chłodem, która jest niezbędna w zmiennych warunkach atmosferycznych panującymi w górach w zimniejszej części roku. Dzieje się to za sprawą syntetycznej ociepliny, która znajduje się w kurtce i zapewnia optymalny komfort cieplny, a także dzięki podstawowej ochronie przed wiatrem, co zwiększa ochronę organizmu przed niebezpiecznym wychłodzeniem.
Więcej informacji na stronie sklepu:

www.8a.pl