Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Trzymaj się ciepło - ubieraj warstwy!

Najlepszy sposób na przejściową porę? Ubieranie się warstwami! Nie pozwól się wychłodzić ani też przegrzać. Wybieraj mądrze! Sprawdź propozycje sklepu 8a.pl.
Reklama

Jedną z nich jest bluza softshellowa Dynafit Mercury DST Jacket. Nowoczesny materiał i techniczny krój połączone w jednym produkcie. Doskonały wybór dla doświadczonych użytkowników, którzy poszukują maksymalnie dopracowanej odzieży do górskich aktywności.

Zaawansowany model przygotowany z myślą o wszystkich miłośnikach nart skitourowych, którzy poszukują odzieży zimowej o zwiększonej oddychalności. Softshell wyśmienicie sprawdza się bowiem na podejściach, pozwalając sprawnie odprowadzić wilgoć na zewnątrz. Jednocześnie oferuje skuteczną ochronę przed wiatrem i nie krępuje ruchów. Idealny wybór w czasie wyjść na narty, a także wielu innych aktywności górskich.
Softshell Dynafit Mercury DST Jacket wykonano z nowej generacji materiału, opracowanego specjalnie z myślą o odzieży technicznej. Jest on gęsto tkany, dzięki czemu jego struktura zapewnia dobrą ochronę ochronę przed wiatrem bez konieczności stosowania membrany. Pozwala to równocześnie utrzymać oddychalność na bardzo wysokim poziomie, co umożliwia sprawne odprowadzanie wilgotnego i nagrzanego powietrza na zewnątrz. Pozwala to zagwarantować przy skórze optymalną temperaturę zarówno podczas intensywnego podejścia stromym stokiem, jak i na odkrytej grani czy w bardziej wietrznych warunkach. Dodatkowo od wewnątrz materiał wykończono niezwykle przyjemną w dotyku warstwą, która dodatkowo zapewnia podstawową termoizolację. Dla zapewnienia lepszej ochrony przed warunkami zewnętrznymi w softshellu zastosowano impregnację DWR. Zdecydowanie opóźnia ona namakanie materiału, dzięki czemu bluza sprawdzi się nawet przy lekkich opadach śniegu, a w przypadku śnieżycy da więcej czasu na poszukanie schronienia.
Więcej informacji na stronie sklepu:

www.8a.pl