Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Uprzęże wspinaczkowe Black Diamond w niższej cenie w 8a.pl

Podczas zimowej wyprzedaży w sklepie 8a.pl uprzęże wspinaczkowe Black Diamond kupisz 34% taniej. Nie przegap tej okazji!
Reklama

W ofercie m.in.:
Uprząż wspinaczkowa Black Diamond Solution - świetny model przeznaczony do wspinaczki sportowej. Zastosowanie technologii Fusion Comfort Construction, gwarantuje połączenie niskiej wagi i komfortu.

Marka Black Diamond jest nierozerwalnie związana z działalnością górską, a w szczególności wspinaczką. W swojej ofercie posiada zarówno uprzęże skierowane do początkujących adeptów tego sportu, jak i najbardziej doświadczonych użytkowników poszukujących modeli typowo sportowych czy przystosowanych do wspinaczki wielkościanowej. Kolejny model w bogatej ofercie amerykańskiego producenta skierowany jest do szerokiego grona użytkowników. Doskonale spisze się w skałach, jak i podczas codziennych treningów na panelu.

Najbardziej charakterystycznym elementem uprzęży Black Diamond Solution jest nowatorska konstrukcja Fusion Comfort. Powstała ona z myślą o zapewnieniu pełnej swobody ruchów i idealnego dopasowania do sylwetki. Podstawę stanowią 3 niezależne taśmy, które pozwalają na równomierne rozłożenie obciążenia. Takie rozwiązanie zastosowano zarówno w pasie biodrowym, jak i w pętlach udowych. Pozwala to na odpowiednią pracę uprzęży zarówno podczas wiszenia w niej, jak i sięgania do wysoko umieszczonego chwytu. Z zewnątrz zastosowano wytrzymały materiał, który świetnie chroni uprząż przed szybkim przetarciem czy uszkodzeniem o skały. Wewnątrz zastosowano dodatkową warstwę pianki EVA, która pomaga w rozłożeniu obciążenia na większej powierzchni. Przylegająca bezpośrednio do ciała wyściółka jest bardzo lekka i szybko odprowadza wilgoć od ciała, zapewniając komfort na najbardziej wymagających odcinkach oraz w czasie upałów. Całość doskonale sprawdza się podczas całodziennych pobytów w skałach, gdzie zagwarantuje wygodę nieporównywalną z żadnym innym modelem.


Więcej informacji na stronie sklepu:
www.8a.pl