Ceneria logo
 

Strona główna   »  
Testeria   »  

VII Ekstremalny Rajd Orła - II miejsce zespołu Ostatni Tabor


Dwudniowy VII Ekstremalny Rajd Orła odbył się tym razem w Krzeszowicach. Uczestnicy rajdu mieli do pokonania w systemie non stop na rowerach, pieszo oraz na kajakach trasy: 80 km juniorzy i 200 km seniorzy. Dodatkowo zespoły dwuosobowe musiały zaliczyć odcinek biegu na orientację, podejście na linie, most linowy nad wodą, zjazd na linie z urwiska skalnego. W nocy przemierzali m.in. dolinki w gminie Zabierzów. Świetnie spisali się reprezentanci zespołu Ostatni Tabor: Paweł Urbaczek i Marcin Chrobak, zajmując II miejsce w kategorii seniorów.
 


www.zabierzow.org.pl


Otrzymali oni również specjalną nagrodę ufundowaną przez posła Jacka Krupę za wytrwałość i konsekwencję; mimo awarii rowerów w trakcie rajdu dotarli do mety i to na punktowanym II miejscu. Duet startuje wspólnie w rajdach i zawodach od ponad roku, ale zawodnicy od wielu lat uprawiają sporty ekstremalne.

Źródło: www.zabierzow.org.pl 

Pełna relacja z zawodów na stronie teamu...

Ceneria.pl – pierwsza w polskiej sieci outdoorowa porównywarka cen – podjęła współpracę z Ostatni Tabor Adventure Team. Drużyna ta będzie testować sprzęt dla naszego serwisu.