Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Wolfskin Stories Event - podróże na krańce świata i w głąb siebie

Martyna Wojciechowska, Tomek Michniewicz, Mateusz Waligóra, Bartosz Malinowski i Magda Bębenek - to jedni z najbardziej rozpoznawalnych polskich podróżników. Mieliśmy okazję zobaczyć ich wszystkich podczas Wolfskin Stories Event. O taką kumulację podróżniczych osobowości w jednym miejscu zadbała marka Jack Wolfskin, pod patronatem której odbyła się ta impreza.
Reklama

Prelegenci opowiadali nie tylko o swoich podróżach, ale także ścieżce życiowej, sięganiu poza granice i przesuwaniu horyzontów. Zdecydowanie nie był to zwykły festiwal podróżniczy. Oprócz „Podróży” mottem były także „Rozwój” i „Inspiracje”.
Emocje wywołane przez wystąpienia sięgały głębokich pokładów dzikiej duchowej natury - wilczej. O podążaniu wilczą ścieżką opowiadała psycholog, coach, założycielka fundacji „La Loba”, Joanna Sajko, a o tropieniu śladów wilków w realnym świecie i ich zwyczajach członkowie Stowarzyszenia dla natury „Wilk”. By dopełnić różne warianty życiowych ścieżek Waldemar Dziwnel, trener i doradca, opowiadał o pokonywaniu stereotypów w relacjach międzypokoleniowych.

Świetna atmosfera, możliwość spotkania z autorami pokazów, zdobycia autografów, porozmawiania w kuluarach zarówno z prelegentami jak i pozytywnie zakręconymi organizatorami - te aspekty zostały docenione przez uczestników. Ilość sprzedanych biletów i wypełniona sala dowiodły, że formuła i tematyka spotkań były strzałem w dziesiątkę. Zapowiadane są kolejne edycje. Jesteśmy przekonani, że na przyszłoroczną potrzebna będzie zdecydowanie większa sala, by pomieścić wszystkich chętnych :)

Przekonajcie się, jak było w tym roku...