Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Wszystkie barwy jesieni - konkurs foto Primus i Ceneria.pl

Zapraszamy na konkurs, który polega na przesłaniu fotografii o tematyce jesiennej, pokazującej urok tej pory roku i możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu w jesiennych miesiącach, niezależnie od pogody.. Nagrody funduje marka Primus, producent naczyń i sytemów grzewczych.
Reklama
 

Jesień to według niektórych najpiękniejsza pora roku. Bywa bajecznie kolorowa, gdy na drzewach wiszą jeszcze czerwone, żółte i brązowe liście oświetlane przez mocne jesienne słońce. Bywa paskudna, gdy pada listopadowy deszcz, świat zakrywa mgła i jest bardzo zimno...

Nasz konkurs kierujemy do tych, którzy niezależnie od pogody lubią aktywności na świeżym powietrzu. Pokażcie nam swój spacer z psem, wędrówkę w górach czy dojazd rowerem do szkoły lub pracy w jesiennych okolicznościach pogodowych. Jesteśmy ciekawi, czym nas zaskoczycie. Co lubicie robić o tej porze roku?

Zdjęcia na konkurs "Czerwona, brązowa, złota? Wszystkie barwy jesieni" prześlijcie na adres konkurs@ceneria.pl do 27.11.2015 r. Jeden autor może zgłosić do konkursu kilka fotografii. Następnie z wybranych zdjęć zostanie stworzona galeria na naszym profilu facebook https://www.facebook.com/ceneria. Będzie można na nie głosować do 5 grudnia 2015 roku. Wygrywają 3 zdjęcia z największą ilością głosów. Jury przyzna także swoją nagrodę dla autora wybranej fotografii.

Nagrody marki Primus to:
- 3 kubki termiczne Primus Commuter Mug 0,3 L,
- termos Primus Vacuum Bottle 0.75 L.

   

Termokubek Commuter Mug marki Primus pozwala na wielogodzinne utrzymanie temperatury napoju wewnątrz. Wyposażony jest w szczelną pokrywkę z silikonową uszczelką oraz automatyczną blokadę pozwalającą na szybkie i szczelne zamknięcie kubka. Występuje w różnych - podobnie jak jesień :) - przyciągających wzrok kolorach.


Primus Cold and Hot Vacuum Bottle to termos turystyczny o klasycznym eleganckim wyglądzie. Wykonany jest ze stali nierdzewnej, pokrytej z zewnątrz matową farbą, która zapewnia doskonałe właściwości antypoślizgowe. Pozwala na przechowywanie płynów gorących lub zimnych, utrzymując temperaturę przez wiele godzin. Ciepła herbata z termosu przyda się podczas aktywności na zewnątrz.

Zapraszamy do udziału w konkursie!!!


Zasady konkursu w skrócie:

1. Konkurs przeprowadzany jest pod nazwą: „Czerwona, brązowa, złota? Wszystkie barwy jesieni”.

2. Konkurs polega na przesłaniu na adres konkurs@ceneria.pl fotografii o tematyce jesiennej (maks. 1 MB), pokazującej urok tej pory roku i możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu wraz z danymi teleadresowymi: imię i nazwisko, adres, telefon.

3. Na konkurs można przesłać dowolną ilość zdjęć.

4. Konkurs odbywa się w dwóch etapach:
I etap: od 10.11.2015 r. do 27.11.2015 r. - przesłanie zdjęć;
II etap: 28.11.2015 r. do 05.12.2015 r. - głosowanie na najlepsze fotografie wybrane przez organizatorów, umieszczone w galerii na fanpage'u organizatora https://www.facebook.com/ceneria.

5. Wygrywają 3 zdjęcia z największą ilością głosów („lajków”). Jury zastrzega sobie prawo do wybrania czwartego zwycięzcy niekoniecznie z największą ilością głosów.

6. Nagrodami w konkursie są 3 kubki termiczne Primus Commuter Mug 0,3 L oraz termos Primus Vacuum Bottle 0.75 L.

7. Termos Primus Vacuum Bottle 0.75 L otrzyma osoba z największą ilością „lajków” pod zdjęciem. Autor drugiego i trzeciego w kolejności najwyżej ocenionego zdjęcia otrzyma kubek termiczny Primus Commuter Mug 0,3 L. Trzeci kubek to nagroda dla zdjęcia wybranego przez jury, niekoniecznie z największą ilością głosów.

8. Pełna wersja regulaminu dostępna tutaj: Wszystkiebarwyjesieni_regulamin.pdf