Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Wyprzedaż plecaka Gregory Verte 25 w 8a.pl

Gregory Verte 25 to poręczny plecak wspinaczkowy o smukłej budowie. Możliwość spakowania go do niewielkich wymiarów na czas transportu sprawia, że jest to idealny model do ataku szczytowego lub jako drugi plecak w trakcie wyprawy trekkingowej.
Reklama
 

Gregory Verte 25 to plecak w którym skupiono się na minimalizacji wagi przy zachowaniu wytrzymałości całej konstrukcji. Wysoka niezawodność sprawia, że jest to ulubiony wybór najbardziej doświadczonych alpinistów i wspinaczy.

Model stworzony dla wszystkich osób, które oczekują od plecaka pełnej niezawodności w trudnych, górskich warunkach. Dzięki ograniczeniu dodatkowych elementów do minimum, udało się znacząco zredukować wagę i sprawić, że po złożeniu plecak zajmuje niewielką przestrzeń. Wszystko to przy zachowaniu cech najbardziej istotnych dla wspinaczy – wysokiej wytrzymałości oraz możliwości troczenia szpeju oraz przymocowania czekanów. Wersja o pojemności 25 litrów z powodzeniem pomieści podstawowy ekwipunek na całodzienną wyprawę na szczyt.

Dość przestronna komora główna jest dostępna od góry. Zamykana jest klapą zapinaną aluminiowym hakiem, który gwarantuje pełną niezawodność w każdych warunkach, nawet przy mroźnej pogodzie i w czasie śnieżycy, kiedy tradycyjne klamry mogą zamarzać. Umieszczona wewnątrz przegroda pozwala zastosować bukłak z systemu nawadniającego. W klapie umieszczono ponadto dwie funkcjonalne kieszenie z zamkami, które pomieszczą mniejsze przedmioty, aby nie trzeba ich było szukać w głównej komorze.

Plecak wspinaczkowy Gregory Verte 25 posiada bardzo prostą, ale jednocześnie maksymalnie funkcjonalną formę. Dwa uchwyty na czekany pozwalają na ich wygodny transport w każdych warunkach. Dodatkowo na przednim panelu znajdują się szpejarki, dzięki czemu można łatwo przytroczyć dodatkowy sprzęt, na przykład raki.


Więcej informacji na stronie sklepu:

www.8a.pl