Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Zegarek Adventurer Cardio + Music marki TomTom z nową funkcją w Sport-Shop.pl

Pora na przygodę. A jeśli przygoda, to... kontrolowana! Z zegarkiem z pomiarem pulsu w nadgarstku Adventurer Cardio + Music marki TomTom osiągniesz swoje cele bezpiecznie, komfortowo i pewnie!
Reklama
 

Model jest niezwykle wszechstronny, dzięki czemu sprawdza się świetnie zarówno u biegaczy, osób trenujących na siłowni, kolarzy i pływaków, jak i miłośników górskich wędrówek czy tzw. zwykłych zjadaczy chleba, którzy chcą monitorować swoją codzienną aktywność. Z tego powodu zegarek ten jest po prostu dla każdego. Wydawałoby się, że jeśli coś jest tak uniwersalne, to tak naprawdę nie nadaje się do niczego. Zwykle tak bywa, ale nie tym razem. W końcu TomTom nie firmuje swoim logo słabych jakościowo produktów...

Dlatego też model ten określa niezwykle precyzyjnie Twoje położenie geograficzne. Nie bez powodu TomTom to jeden z czołowych producentów nawigacji GPS na świecie. Dokładność, w tym określenie wysokości nad poziomem morza oraz zmian w ukształtowaniu terenu - to wszystko ma niebagatelne znaczenie dla Twojej aktywności! Tak jak i pomiar tętna. Po co Ci dodatkowy pas na klatkę piersiową? Pomiar może być wygodny i dyskretny. W modelu Adventurer Cardio+ Music odbywa się poprzez nadgarstek. Możesz więc mierzyć puls cały czas, także nocą, by wiedzieć, czy jakość Twojego snu jest odpowiednia, i wyciągać wnioski nie tylko z treningów, ale też z regeneracji.

Słowo "music" w nazwie nie jest dziełem przypadku. Model ma pamięć 3GB, więc zmieści całkiem sporo utworów w wysokiej jakości. Dźwięk nie pozostawia nic do życzenia - skonfiguruj model ze swoimi słuchawkami i niech ulubiona motywująca muzyka będzie zawsze przy Tobie, gdy ustanawiasz swoje kolejne rekordy lub odkrywasz niezdobyte tereny!
Więcej informacji na stronie sklepu:

https://www.sport-shop.pl/