Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Zima? Ferie? Nie tylko na stoku! - konkurs foto Helly Hansen i Ceneria.pl

Zimowe ferie sprzyjają szaleństwom na śniegu. Jakie zimowe aktywności są Waszymi ulubionymi? Narty zjazdowe, skitoury, biegówki, a może zwykłe sanki lub coś bardziej szalonego jak snowgliding? 
Reklama
 
 
AKTUALIZACJA

Dziękujemy za wszystkie zdjęcia nadesłane na konkurs "Zima? Ferie? Nie tylko na stoku!". Już wiemy, jakie zimowe aktywności są Waszymi ulubionymi. To wędrówki po górach, zimowe bieganie, narty, snowboard, biegówki, sanki, spacery z psem, nawet rowerowanie po śniegu, a także takie niecodzienne hobby, jak: morsowanie, quady i psie zaprzęgi.

Obecnie rozpoczynamy drugi etap konkursu fotograficznego marki Helly Hansen i outdoorowej porównywarki cen www.Ceneria.pl
, w którym do wygrania są rękawice i czapki norweskiej marki HH. Poddajemy pod głosowanie internautów wybrane przez jury fotografie. Pamiętajcie: w konkursie mamy dla Was 4 nagrody: 2 nagrody publiczności (przyznane właśnie w wyniku głosowania) oraz 2 nagrody od organizatora (jury).

Nagrodami w konkursie są 2 pary rękawic polarowych marki Helly Hansen oraz 2 czapki Brand Beanie marki Helly Hansen.
 
Zachęcamy do udziału w zabawie!

Galeria konkursowa:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1041072232611691.1073741828.205459516172971&type=3

Na zdjęcia głosujemy do 4 marca 2016 r. (do godz. 12.00).


 

 
Mimo że kraje skandynawskie słyną z surowych zim, to jednak właśnie mieszkańcy północy upodobali sobie zimowe aktywności i spędzają mnóstwo czasu na świeżym powietrzu, niezależnie od warunków atmosferycznych i temperatur panujących na zewnątrz. Skandynawowie uważają, że nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednio ubrani ludzie. Nic dziwnego, że to właśnie tam powstaje odzież, która nie tylko przetrzymuje niedogodne warunki, ale także gwarantuje wygodę noszenia i pozytywne odczucia estetyczne. Takie są właśnie produkty Helly Hansen.

Ceneria.pl i marka Helly Hansen poprzez konkurs "Zima? Ferie? Nie tylko na stoku!" pragnie zachęcić do zimowych aktywności.
 
Konkurs polega na przesłaniu fotografii o tematyce zimowej, pokazującej aktywności na śniegu i świeżym powietrzu. Fotografie prosimy przesyłać do 21 lutego 2016 roku na adres: konkurs@ceneria.pl wraz z danymi teleadresowymi: imię i nazwisko, adres, telefon.
 
W dniach od 22.02.2016 r. do 04.03.2016 r. (do godz. 12.00) będzie miał miejsce drugi etap konkursu - głosowanie na najlepsze wypowiedzi wybrane przez organizatorów na profilu facebook: www.facebook.com/Ceneria.
 
W konkursie przewidziane są 4 nagrody: 2 nagrody przyznane przez organizatora (jury) oraz 2 nagrody publiczności (w wyniku głosowania).
 
Nagrodami w konkursie są 2 pary rękawic polarowych marki Helly Hansen oraz 2 czapki Brand Beanie marki Helly Hansen.
 
Zachęcamy do udziału w zabawie!
 
Pełna wersja regulaminu tutaj.