Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Zimowy Bajkał - pokaz slajdów w kinie Luna

Reklama

Zapraszamy w czwartek, 13 grudnia o godz. 19.00 na pokaz slajdów "Zimowy Bajkał" autorstwa Alicji i Jędrzeja Łukowskich oraz Małgorzaty Ciepłej. Pokaz odbędzie się w ramach cyklicznych spotkań „Slajdy In Mundo w Lunie".


Bajkał to najstarsze, najgłębsze, najczystsze i najbardziej niesamowite jezioro świata. Leży w samym centrum Azji, w otoczeniu potężnych gór i surowych krajobrazów. Choć ludzi jest tam niewielu, zaskakuje kulturowa różnorodność mieszkańców regionu i mnogość polskich akcentów...

Kiedy pierwszy raz trafiliśmy nad jego brzegi, Bajkał zaczarował nas i od tej pory stale do niego wracamy. W rezultacie uzbierała nam się sporakolekcja zdjęć i opowieści, którymi chcielibyśmy podzielić się z szacowną publicznością. Zapraszamy na zimową podróż po "Świętym Morzu Syberii", w trakcie której przyjrzymy potędze bajkalskiej przyrody, zobaczymy niesamowite zjawiska lodowe i poznamy kilku niezwykłych ludzi.
Alicja i Jędrzej Łukowscy oraz Małgorzata Ciepła tworzą Biuro Podróży Szerokie Tory specjalizujące się w wyjazdach na wschód, głównie do Rosji. Po Rosji jeździmy od 13 lat, kiedy to pierwszy raz dotarliśmy po szerokich torach nad Bajkał. Od tamtej pory wielokrotnie przemierzyliśmy ten największy na świecie kraj, od Kaukazu po Kamczatkę. Od 10 lat organizujemy wyprawy na Syberię. Najczęściej bywamy nad Bajkałem, i to właśnie o "Świętym Morzu Syberii" w zimowej odsłonie chcielibyśmy opowiedzieć podczas pokazu.

Slajdy "In Mundo" w kinie Luna
Kino Luna, ul. Marszałkowska 28, Warszawa

4 października ruszyła się VI edycja spotkań podróżniczych IN MUNDO w warszawskim kinie Luna! Co czwartek o godzinie 19.00 sala kinowa wypełnia się pasjonatami podróży. Najciekawsi globtroterzy, fotograficy, autorzy książek opowiadają historie z najdalszych zakątków świata. Na dużym kinowym ekranie oglądamy starannie wyselekcjonowane fotografie i słuchamy pełnych emocji opowieści.
Bilet wstępu na pokaz: 18 zł
Przedsprzedaż przez Internet: http://www.kinoluna.pl/filmy/zimowy-bajkal
oraz osobiście w kasie kina Luna
www.slajdypodroznicze.pl
www.facebook.com/Slajdypodroznicze