Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Zniżki, darmowe testy i wspólny bieg z Mike'm Wardianem. Sklep Biegacza i Hoka One One zapraszają na Open Day!

Biegasz rekreacyjnie lub wyczynowo? Zależy Ci na poprawie sportowych rezultatów i zastanawiasz się, w jakich butach najlepiej byłoby Ci je osiągnąć? A może pasjonujesz się biegami ultra i chcesz poznać tajniki sukcesów jej prekursorów?
Reklama

Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie odwiedź Sklep Biegacza na warszawskim Powiślu i weź udział w jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu - Hoka One One Open Day! środa 10.10 w godz. 11 - 20.30, ul. Wybrzeża Kościuszkowskiego 45 to data i miejsce, w którym nie może Cię zabraknąć. Nie tylko będziesz miał okazję wziąć udział w darmowych testach innowacyjnej, cenionej marki obuwia biegowego, ale i spotkać samego …Mike’a Wardiana!

Mowa tu o ikonie biegów długodystansowych ze Stanów Zjednoczonych, człowieku, mającemu na koncie ukończenie niemal 100 biegów na dystansach ultra w górach i na pustyniach. W styczniu 2017 roku w ciągu zaledwie 7 dni, ze średnim czasem 2:45:56 pokonał on 7 maratonów na 7 kontynentach, wygrywając każde z zawodów! Lista jego sukcesów jest równie długa jak dystanse, które pokonuje. Mike jest nie tylko trzykrotnym mistrzem Stanów Zjednoczonych w biegu na 50 km czy mistrzem USA i wicemistrzem świata w biegu na 100 km, ale też zdobywcą trzeciego miejsca w legendarnym 217-km Badwater z 2011. Organizowany w kalifornijskiej Dolinie Śmierci uchodzi za najtrudniejszy ultramaraton na świecie, m.in. ze względu m.in. na ekstremalnie wysoką temperaturę. Wardian zajął tez trzecie miejsce w słynnym Marathon des Sables (Maraton Piasków), odbywającym się na Saharze na dystansie 250 km. A to tylko wybrane pozycje z jego długiej listy sukcesów. Ciekawostką jest, że do Wardiana należą tez rekordy świata na dystansie maratonu podczas biegów w …strojach Elvisa Presleya oraz Spidermana.
W czasie spotkanie w Sklepie Biegacza Powiśle Mike poruszy wiele wątków związanych z tajnikami biegania długodystansowego, odpowie na pytania fanów, rozda autografy oraz weźmie udział w specjalnym, otwartym dla publiczności treningu. W czasie jego trwania do dyspozycji uczestników będzie specjalny set obuwia Hoka One One, obejmujący kluczowe modele, jak również darmowe żele energetyczne marki GU. Na uczestników czekać będą też 20% zniżki na zakup obuwia Hoka One One oraz konkursy, z możliwością wygrania najnowszych modeli jej obuwia!

Jeśli chodzi o ramowy plan wydarzenia, od godziny 11 do 18 odbywać się będą darmowe testy obuwia Hoka One One. Początek głównej części eventu zaplanowany jest na godz. 17.30. Wardian pojawi się pół godziny później. Przez godzinę będzie odpowiadał na pytania dziennikarzy i fanów, następnie na godzinę 19 zaplanowana jest rozgrzewka oraz bieg, który Mike poprowadzi wspólnie z prowadzącym spotkanie Mikołajem Barysznikowem. Po biegu, tuż przed godziną 20 będzie miał miejsce poczęstunek w Sklepie Biegacza, m.in. w formie napojów energetycznych marki GU. Będzie wtedy czas na zdjęcia i autografy.

Reasumując - już teraz dodaj się do wydarzenia https://www.facebook.com/events/190135688547043/ i zaproś swoich znajomych! Satysfakcja gwarantowana!

Kontakt ws. szczegółów wydarzenia:
Mateusz Westfeld - Brand Manager, Sklep Biegacza Powiśle
Tel. 799 214 441 oraz 22 126 35 17, e-mail: m.westfeld@sklepbiegacza.pl

Kontakt ws. marki Hoka One One:
Piotr Miecznik - Specjalista ds. Marketingu, Raven Spółka Jawna
tel. 12 628 51 95 wew. 1, e-mail: marketing@ravenco.eu
O producencie
HOKA ONE ONE
jest producentem specjalistycznych butów biegowych, popularnych zwłaszcza w kręgu biegaczy długodystansowych. W ich gronie stanowi ona jedną z najszybciej rosnących sprzedażowo marek na świecie. Ceniona jest jednak również wśród amatorów, dopiero zaczynających swoją przygodę z bieganiem. Znakiem charakterystycznym obuwia jest nietypowa budowa, związana z zastosowaniem niezwykle grubej, piankowej podeszwy, co przekłada się na maksymalny stopień amortyzacji. Inne, typowe dla Hoka One One cechy to łódkowaty kształt, niskie osadzenie stopy w ramie buta, minimalna waga oraz bogata kolorystyka. Brand powstał we Francji w 2009 roku i od tego czasu sukcesywnie podbija kolejne rynki. Z sezonu na sezon producent sukcesywnie udoskonala najbardziej popularne modele, jak również wprowadza nowe propozycje. Na chwilę obecną najważniejsze modele to trailowy Speedgoat 2, miejski Clifton 4 (od jesieni 2018 w wersji 5.0) oraz łączący cechy obu z nich Challenger ATR 4. Od wiosny 2016 roku Hoka One One dostępna jest w Polsce, a jej wyłącznym dystrybutorem na Polskę jest krakowska firma Raven.

Więcej informacji na http://www.hokaoneone.eu. 

O dystrybutorze
RAVEN
- powstała w 2005 roku krakowska firma, specjalizująca się w dystrybucji odzieży, obuwia i sprzętu renomowanych, zachodnich brandów. Początki firmy wiążą się z działalnością w segmentach outdoor i turystyka, z czasem jednak w jej portfolio pojawiły się marki zaliczane do kategorii biegowej oraz lifestyle. Aktualnie Raven jest wyłącznym, krajowym dystrybutorem szesnastu uznanych i stale rosnących sprzedażowo marek, takich jak Marmot, Aku, Teva, Hoka One One czy Smartwool. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów hurtowych, jak i finalnych odbiorców, od 2009 roku Raven rozwija autorską markę Rockland, oferującą sprzęt turystyczno - kempingowy. Ponadto, Raven dystrybuuje swoje marki w dziesięciu krajach Europy Wschodniej, m.in. w Czechach, Słowacji, na Węgrzech i w Rumunii.

Więcej informacji na http://www.ravenco.eu.