Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Kurtka do biegania UNVEIL Dare 2b - test

autor: Paulina Kalinowska, Dominika Kalinowska

Dare 2b to marka produkująca odzież dla wielu dyscyplin: kolarstwa, snowboardu, nart..., no i biegania. Kurtki UNVEIL firmy Dare 2b testowały dla Was Paulina i Dominika. Przeczytajcie ich opinie.

Dominika:

PIERWSZE WRAŻENIE


Kolor ? rewelacja. Świetny odcień niebieskiego, wyróżniający się spośród ubrań w mojej garderobie.

Wygląd i krój na piątkę z plusem. Kurtka fajnie leży na ciele, dostosowuje się do budowy. I co najważniejsze... rękawy nie są za krótkie! To zmora wysokich i szczupłych osób. Tym razem czekało mnie zaskoczenie ? odzież była dobra i na długośc i na szerokość. Dodatkowym atutem jest krój - dla kobiet ceniących dopasowane ciuchy, podkreślające talię jest bardzo dobrym wyborem.

Kurtka biegowa jest niezwykle cienka - może sprawiać wrażenie, że będzie miała problemy, żeby sprostać wyzwaniom naszej ?wiosny?. Nic bardziej mylnego. Spisała się rewelacyjnie, żaden wiatr nie był jej straszny, chyba producenci przeczuwali udziwnienia, jakie serwuje nam przyroda. I spisali się rewelacyjnie. Podobne odczucie miałam z ochroną przeciw deszczem. Wiele treningów wykonanych w strugach deszczu ? kurtka spisała się na medal. 
FUNKCJONALNOŚĆ

Często gdzieś wyjeżdżamy, a jak wiadomo, wyjazd bez biegania to nie wyjazd. Cienka kurtka nie zajmie dużo miejsca w torbie. Dodatkowo może posłużyć jako bezrękawnik, jednym ruchem ręki pozbywamy się rękawów z kurtki. To dobre rozwiązanie na wycieczki w wysokie góry ? początkowo temperatura pozwala na użycie bezrękawnika, gdy wchodzimy w wyższe partie, temperatura spada, możemy wspomóc się odczepionymi rękawkami.

Kurtka biegowa wyposażona jest w kieszenie ? dobre, żeby schować klucze, telefon czy żel na dlugie wybieganie.
PODSUMOWANIE


Kurtka biegowa UNVEIL firmy Dare 2b to wybór godny uwagi. Kurta niezwykle cienka, a mimo tego spełnia określone funkcje ? chroni przed deszczem i wiatrem. Jest niezwykle funkcjonalnym produktem. Dzięki swoim rozmiarom nie zajmuje dużo miejsca, dodatkowo może posłużyć jako bezrękawnik w cieplejsze dni lub podczas cięższych treningów. Cena kurtki jest adekwatna do jakości i nie przekracza cen większych producentów. Świetnie nadaje się dla wysokich i szczupłych osób - co jest rzadko spotykane i przeze mnie bardzo cenione. Kurtka UNVEIL Dare 2b to produkt najwyższej jakości, godny polecenia każdej biegaczce :)

Dominika Kalinowska

Paulina:

W ubraniach do biegania bardzo cenię sobie wygodę i wygląd. Zawsze kupując nowe rzeczy zwracam uwagę na kolory. Pierwsze, co przyciągnęło moją uwagę w produktach Dare 2b, to wygląd. Dla mnie rzeczy do biegania muszą mieć to ?coś?! Smutne kolory do mnie nie przemawiają. Natomiast zarówno kurtka jak i koszulka, którą testowałam sprawia, że dostaje się dodatkowej energii! Połączenie zieleni i błękitu jest dla mnie świetne i poprawia nastrój w te szare ?wiosenne? dni. Poza tym widać z daleka radosnego biegacza dzięki jasnym elementom, które znacznie wzbogacają wygląd kurtki.
Ubrania są bardzo wygodne. Lekko obcisła bluzka daje duży luz biegu. Nic nie wisi, nie przeszkadza. Bardzo ciekawym elementem jest suwak na klatce piersiowej. W wietrzne dni można się całkowicie osłonić, natomiast w upalne rozpiąć się i poczuć się lekko. Daję za to duży plus.

Paulina Kalinowska
ZOBACZ RÓWNIEŻ