Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Koszulka damska TNF Reaxion AMP Crew SS z serii Mountain Athletics

Koszulka z krótkim rękawem Reaxion AMP Crew należy do kolekcji Mountain Athletics marki The North Face. Znajdziemy w tej serii produkty przeznaczone do intensywnych treningów, przygotowujących do osiągania wyższych celów w górach. Siłownia, ścianka, fitness, bieganie... - Reaxion AMP Crew została zaprojektowania do wzmożonego wysiłku, podczas którego wyciskamy z siebie siódme poty.Wykonano ją z syntetycznego szybkoschnącego i oddychającego materiału (100% poliester), którego zadaniem jest jak najszybsze odprowadzanie wilgoci od ciała. I faktycznie materiał świetnie sobie z tym radzi. Wszelkie ćwiczenia fizyczne wykonuje się w niej z przyjemnością, gdyż transport wilgoci odbywa się na tyle szybko, że nie doświadczamy nieprzyjemnego uczucia bycia mokrym od potu. Do tego tkanina, z której wykonano koszulkę, jest niezwykle delikatna w dotyku, z przyjemnością się więc ją zakłada na siebie.


Jeśli chodzi o wygląd, można ją nazwać ascetyczną. Jest gładka, kolorystycznie stonowana (w moim przypadku oliwkowa). Na piersi dostrzeżemy jedynie logo The North Face, którego odcień tak dobrano, by wyróżniało się na tle jednolitego koloru koszulki. Mimo że nie ma w sobie żadnych wyzywających cech modnych ubrań sportowych, zdecydowanie zwraca na siebie uwagę, bo... jest zwyczajnie ładna. Dla kobiet ma to duże znaczenie! Na dowód muszę przytoczyć zdarzenie, które miało miejsce podczas mojego 2-tygodniowego wakacyjnego wyjazdu w większej grupie. Ponieważ spełniałam tam niejako funkcje reprezentacyjne (jako pilot wycieczki), musiałam dobrze wyglądać mimo wielogodzinnych przejazdów autobusem, zwiedzania różnych obiektów i wędrówek w upale. Codziennie więc zakładałam na siebie inną koszulkę o właściwościach termoaktywnych po to, by czuć się komfortowo przez cały dzień i nie straszyć towarzyszy podróży nieświeżością. Spośród wielu bluzek różnych czołowych firm outdoorowych, które posiadam i używałam na wyjeździe, to właśnie koszulka TNF Reaxion AMP Crew zwróciła uwagę innych. Aż dwie panie zapytały mnie o opinię o niej i pozytywnie się o niej wyraziły. No bo faktycznie, krój jest bardzo kobiecy, ale jednocześnie swobodny, więc można się w niej bardzo dobrze czuć i zwyczajnie dobrze się w niej wygląda.


Będzie ona pasować osobom, które nie preferują przylegających mocno do ciała elastycznych koszulek treningowych. Ja wolę luźne. Takie, co to nie zdradzają za bardzo, jakie krągłości i boczki mamy pod spodem. TNF Reaxion AMP Crew właśnie taka jest. A czuję się w niej na tyle dobrze, że wolę zamiast masakrować ją podczas ćwiczeń na sali, używać w podróży. Staje się wtedy ona jedną z moich najelegantszych bluzeczek, którą można założyć nawet na oficjalne wyjście do restauracji, a jednocześnie świetnie spełnia swoją rolę ciucha outdoorowego – takiego, co to ma świetnie oddychać i długo zachowywać świeżość.


Szczerze ją polecam wszystkim podróżującym oraz aktywnym paniom. TNF Reaxion AMP Crew występuje w kilku wersjach kolorystycznych oraz w opcji dla panów – każdy dobierze swój ulubiony wariant.

Tekst: Kamila Gruszka,
ZOBACZ RÓWNIEŻ
ZOBACZ PRODUKTY